Çorlu Telesis PX24 mLrX Otonom IP Telefon Santralı

Telesis PX24 mLrX Otonom IP Telefon Santralı

Telesis PX24 mLrX Otonom IP Telefon Santralı

Telesis PX24 mLrX Otonom IP Telefon Santralı, analog iç ve dış ve sayısal iç ve ISDN PRI dış hatlarından oluşan bloklarla onbinlerce TDM port, onbinlerce SIP IP port desteği, terminaller, gateway`ler, gatekeeper`lar, VoIP çağrıları için registrar`lar, Pure IP uygulamalar, IP telefonlar, softphonelar, analog telefonlar ve fakslar,  Telesis özel xSIP protokol desteği ile profesyonel Otonom IP telefon santralıdır. 

PX24 mLrX santrallarda, 2 IP SIP trunk, 112 IP SIP abone, 2 kanal VoIP, 8 kanal profesyonel sesli yanıt sistemi, 2 adet çok amaçlı röle standart olarak bulunmaktadır. Tüm yetenekleri lisans ve (veya) donanımla artırılabilmektedir.

Kapasitesi  4+4 slot ile istenildiği şekilde analog iç ve dış, sayısal iç ve dış, IP iç ve dış arayüz kartları ile artırılabilmektedir. 5.6.7. ve 8. slotlar flat kablo ile bağlı ilave kabin ile aktif hale getirilmektedir. PX24 mLrX in Otonom IP işlemcisi sayesinde birbirine eklenerek onbinlerce kapasitelere çıkabilmektedir. 

rX’lar, Otonom Üniteler Kümesi (Cluster Of Autonomous Units – CAU) teknolojisinin, telefon santralı teknolojilerinde Dünyada ilk kullanılan ürünüdür. CAU teknolojisi, devamlı gelişmekte olan robotik ve uzay teknolojilerine yön veren bir teknolojidir. CAU teknolojisinin oluşumundaki temel soru;  “neden bir işi yapmak için tek bir yapıya ya da merkeze güvenelim?” dir. Biz de “İletişim kadar önemli ve kesintisiz olması gereken bir konuda neden merkezi bir yapıya sahip geleneksel ürünlere güveneceksiniz?” diye soruyoruz.